Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Termékek Menü

customcontent5

Digitus Professional Fiber Optic Multimode Patch Cord 3mm LC/LC 5m

Social shares
Ár:
3.038 Ft (2.392 Ft + ÁFA)
Gyártó: Digitus
Cikkszám: DK-2533-05/3
Elérhetőség: Raktáron
Szerezhető hűségpontok: 31
Várható szállítás: 2020. december 02.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Menny.:db

Leírás és Paraméterek

  • Duplex cable

  • LSOH

  • Connector with ceramic ferrule

  • Cable diameter 3 mm

  • Single packed with test-report

  • Fibre type: Multi mode 50/125

  • Cable type: Duplex

  • Number of fibres: 2

  • Length: 5

  • APC-version: no

  • Colour outer sheath: Turquoise

  • Category: OM3

  • Halogen free (according to EN 50267-2-3): yes

  • Anti-kink sleeve: Put-on

  • Type of connector connection 1: LC-Duplex

  • Type of connector connection 2: LC-Duplex

SATA Nem
USB Nem

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Akik ezt a terméket megvették